Конкурс "Кращий читач"


 Всеукраїнський конкурс дитячого читання 2020

«Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною»

Саме такими словами розпочався І тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «КНИГОМАНІЯ», який відбувся 24 лютого в бібліотеці Лубенської ЗШ №1. Конкурс проводився з метою популяризації культури читання серед дітей, виховання нового покоління успішних молодих людей з розвинутими комунікативними навичками, критичним мисленням, соціалізованих та реалізованих завдяки читанню.
Учасниками змагань традиційно стали учні 6-х та 7-х класів.
   Під час виступів діти проявляли фантазію, ерудицію, креативність, свої захоплення та артистичні здібності в представленні улюбленої книги. Як виявилося, юні читайлики — справжні гурмани, адже представляли різноманітну літературу: класичні й сучасні твори  української і світової літератури, пригоди й фантастику.. 
   Вітаємо Юрченко Алісу (6-В клас) та Перепелицю Каріну (7-В клас), які найкраще представили юних читачів нашої школи та перемогли в конкурсі!

Немає коментарів:

Дописати коментар