Тематичні виставки

Тематичні виставки
Живе споглядання є початком всякого пізнання. 80% інформації      людина   сприймає за допомогою зору. А книжкова виставка, як форма    бібліотечної роботи наочна і орієнтована на інформування читачів про    зміст бібліотечного фонду, рекламу окремих видань і розкриття їх змісту.

З великим задоволенням читачі знайомляться з тематичним книжковими виставками: «Твоя країна - Україна», виставка до дня памяті жертв голодомору «Наш вічний біль», «Тематична виставка до Дня боротьби зі СНІДом», «Афганістан: сум і біль», «Час плине, а память залишається» (до дня Героїв Небесної Сотні), «Леся Українка: 145 років з дня народження», «Народився, щоб осяяти Україну»(присвячена до дня народження Т. Г. Шевченка), «Біль і память Чорнобиля», «Виставка до Дня Матері».
 
Готуючи ту чи іншу книжкову виставку, бібліотекарі максимально враховують вікові особливості читачів, на яких вона розрахована. Молодших школярів приваблюють яскраві і художньо оформлені: «Зима іде – свята веде», «Виставка до Міжнародного дня дитячої книги», «Цікаве природознавство».
 

Немає коментарів:

Дописати коментар